Plan lekcji

Ważne informacje

PROJEKT NA START 2018/2019

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w realizacji projektu „Kształcenie uczniów w powiązaniu z potrzebami pracodawców. Współpraca szkoły 

z przedsiębiorcami w procesie nauczania zawodu”.

Szczegóły

Koncert Mikołajkowy

Koncert Mikołajkowy organizowany przez Samorząd Uczniowski przeszedł już do historii ale mamy nadzieję, że występy naszych kolegów i koleżanek dostarczyły wszystkim dużo radości i wprowadziły w świąteczno - zimowy nastrój.

Szczegóły

Wigilia tuż, tuż

Od kilku dni w naszej szkole panuje już atmosfera przedświąteczna, w którą wprowadzają nas uczniowie klas technikum żywienia. Z pracowni unoszą się zapachy pieczonych pierniczków, gotowanego barszczu, uszek i pierogów. Stoły są nakryte białymi obrusami przyozdobione jedliną w tle słychać nastrojową muzykę

 A w kuchni, a w kuchni wrze praca, uczniowie pełną parą przygotowują potrawy wigilijne, lepią pierogi, pierożki,  uszka, uszeczka….

Szczegóły

Błędy w aplikacji mobilnej "Lekcja +"

W związku z pojawiającymi się błędami w aplikacji mobilnej "Lekcja +", prosimy o korzystanie z e-dziennika poprzez przeglądarkę stron internetowych.

Szczegóły

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

W dniu 8 listopada 2017 r. odbyły się zawody szkolne XXXI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej, której tematem przewodnim w tym roku jest: „Wyzwania współczesnego rynku pracy”.

Szczegóły

​Uwaga Absolwenci ZSTiA. Rekrutacja do nowego projektu OHP

Uwaga Absolwenci ZSTiA. Rekrutacja do nowego projektu OHP. Jeśli  jesteś osobą  w wieku 18-24 lata , nie pracujesz,  nie uczysz się a chcesz zdobyć lub podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, weź udział w projekcie realizowanym na terenie całego województwa, skorzystaj z proponowanego wsparcia i przystąp do projektu.

Szczegóły

Biblioteka szkolna ZSTiA

Biblioteka szkolna ZSTiA

Z przyjemnością informuję, że od 14 września 2017 roku biblioteka szkolna ZSTiA zmieniła dotychczasowy sposób obsługi czytelników i uruchomiła internetową wersję biblioteki MOL NET +

Szczegóły
projekt i wykonanie - agencja reklamowa Aplan