Plan lekcji

Kadra Pedagogiczna

Kadra pedagogiczna


Badecki Marek - wychowanie fizyczne, pedagog szkolny, doradztwo zawodowe

Bałut Beata - historia sztuki, historia

Baran Aniceta - matematyka, informatyka

Basak Przemysław - historia, wiedza o społeczeństwie

Błaszczyk Adam - edukacja dla bezpieczeństwa, wiedza o społeczeństwie, przedsiębiorczość

Błaszczyk Alicja - język polski, wiedza o kulturze

Błażowski Maciej - wychowanie fizyczne, przedmioty zawodowe - odnawialne źródła energii

Brajewski Grzegorz - przedmioty zawodowe - ekonomiczne

Brodzicka Anna - chemia, przedmioty zawodowe - żywieniowe, przedmioty zawodowe - hotelarz

Chabałowska Alina - biologia, chemia, wychowanie do życia w rodzinie

Chabałowski Janusz - wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

Cyganik Zbigniew - przedmioty zawodowe praktyczne

Dec Tomasz- przedmioty zawodowe ekonomiczne

Dembiczak Renata - język angielski

Domaradzki Jan - nauczyciel zawodu budowlanego

Faluszczak Beata - matematyka

ks. Gocek Leszek -  religia

Hurkała Jolanta - pedagog

Janusz Jarosław - historia, wiedza o społeczeństwie, przedsiębiorczość

Juźwik Katarzyna - bibliotekarz

Kijowski Andrzej- rysunek i malarstwo

Koczera Beata - matematyka, przedmioty zawodowe-informatyczne

Kordyaczny Waldemar - specjalność artystyczna

Kowalska-Łyszczarz Marta - przedmioty zawodowe -  hotelarz

Krawiec Maria - technologia informacyjna, przedmioty zawodowe - budownictwo

Kulczycka-Gajdek Oksana - podstawy projektowania - kompozycj

Madejska Dorota - przedmioty zawodowe - żywieniowe

Nowakowska Beata - język angielski

Orłowska- Chomiszczak Sabina - język polski, wiedza o kulturze, historia

Pałacka Anna - przedmioty zawodowe - architektura krajobrazu

Pałys Agnieszka - język angielski

Paszkiewicz Irena - wychowanie fizyczne

Skubisz Marta - przedmioty zawodowe - ekonomiczne

Sołtys Danuta - rysunek techniczny i konstrukcje, przedmioty zawodowe-informatyczne

Stelmach Jan - religia

Synowiec Edward - przedmioty zawodowe praktyczne

Trafalski Sebastian - rysunek i malarstwo, podstawy fotografii i filmu

Usyk Zofia - fizyka, język niemiecki,

Usyk-Sanecka Małgorzata - język angielski, geografia

Watras Piotr - przedmioty zawodowe-drzewne i informatyczne

Wilińska Małgorzata - język niemiecki

Wiliński Roman - wychowanie fizyczne

Wojtas- Bibow Angelika - geografia, biologia, przedmioty zawodowe - żywieniowe

s. Wolańczyk Magdalena - religia

projekt i wykonanie - agencja reklamowa Aplan